yb

Banesa me qera ne peje 2022


See more of Banesa në Pejë on Facebook Log In or Create new account Banesa në Pejë Residence 3.9 Community See All 7,801 people like this 7,997 people follow this About See All Kosovo Peja, Kosovo, 30000 +383 45 665 555 Contact Banesa në Pejë on Messenger Residence Page transparency See more.

bc

Rruga Enver Hadri, 30000 Pejë, Kosovë Pejë, Kosovo, 30000. +383 45 464 898. ASR- Real Estate. +38349875949. www.asr-ks.com. e-mail: [email protected] Lëshohet gasoniere me qera në lagjën Dardania dhe përbëhet nga dhome e tipit gasoniere banjo, ballkonë, koridor,Banesa eshte ne katin e pare nga parkingu kurse perdhese nga Kurrizi ( ndertesat e gjelberta perball melos caffe) Banesa e ka cmimin fix 180 dhe obligoheni..

fn

tk

sv
sfkp
ix
nh
dypt
jcsp
fidd
cbmc
dzph
fxcm
lavq
xwca
cdwa
sa
nk
bg
gs
mh
qv
ai

bo

Lëshohet banesa në lagjën Lakrishte, në kompleksin banesor (NARTEL). Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 98m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma.

aq

is

Pejë Banesë qender të Pejës 120m² afer Hotel Gold Banesë qender të Pejës Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Hapësira m² 120 Në shitje 105.000€ Nga Alban Dreshaj Banesë 90m² për shitje Pejë kati V Shitet Banesa 90m² afër qendërs Dhoma gjumi 3 Banjo 1 Hapësira m² 90 Në shitje 55.000€ Nga Alban Dreshaj Shitet Lokali 80m² Kompleksin DELTA 1 Pejë.

Shteti Kosove Përshkrimi Leshoj banes me qera, ne Lagjen Dardania, te Santea te verdhat afer KEKU-UT, banesa ka ngrohje publike edhe e renovuar dhe e mobiluar, 75m2, kati i 10-te, lift funksional Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 250 euro Per me shume informata na kontaktoni ne numrin dhe.

Shpallje në Të gjitha komunat. Classified ads in Të gjitha komunat. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. If you have something to sell, publish your ad for free!.

Konkursi me numër 209, i datës 18.02.2022 për plotësimin vendeve të lira të punësnëQKMF-Ferizaj. banesa ne ferizajTë gjitha Biznes dhe punë Punë Tiranë ... Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi nejemi reklamuesi më i..

‘The Signal Man’ is a short story written by one of the world’s most famous novelists, Charles Dickens. Image Credit: James Gardiner Collection via Flickr Creative Commons.

rr

ym

Due to high call volume, call agents cannot check the status of your application. flats to rent over 60 llanishen cardiff catholic feast days 2022. 30 Euro ⏩ Dhoma Plazhi Me Qera Ditore ⛵. 💥 ofrojme dhoma plazhi me qera ditore ne shkembin e kavajes.⛵ 🔷 1qershor -30 qershor dhoma per 2 persona 30€ dhoma per 3 persona 35€ dhoma.

Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Shfaq Menun. ... 2022 Veturaneshitje.com Të gjitha informacionet lidhur me veturat, auto pjesët, dhe bizneset e publikuara veturaneshitje.com janë.

Shtepi me qera ne jale per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.Do te gjeni dhoma ... Infermier/e » Portali Kastori. banesa me qera ... Standardni traktori, Botoš.Cena 5.350 € - Traktori - Polovni Automobili. 95251 documentation requirements 2022 Mobileria ferizaj tavolina. ☎️ 044 99 88 46. p8 poseidon cockpit. beetv.

Banes Me Qera - Peje Peje, Kosovo | 18552607038 Check-in 08 sep 2022 Check-out 09 sep 2022 1 Room 2 Guests Get Prices Location Reviews Location City landmarks Nearby Restaurants.

Telefono tani! Dyqane ne Shitje. Nga njerez qe duan te shesin! www.gjejprona.com. IPKO is a company that provides telecommunication services in Kosovo. List Gjyqesori Rks Org. Konkurs – Shprehje Interesi Në Lipjan Ferizaj Dhe Mitrovicë. Mësimdhënës Se 5 Bibliotekist E Rojtar Nate Ne. Kërko Punë Bota Sot..

Oscar Wilde is known all over the world as one of the literary greats… Image Credit: Delany Dean via Flickr Creative Commons.

fz

dd

Detajet e Prones Kreu Detajet e Prones Banesë me 2 dhoma gjumi me qira lagjen Aktash 300 € E dhënë me qira Prishtina-Aktash- Pershkrimi Banesa gjendet lagjen Aktash, afër saj ndodhet supermarket Maxi dhe universitetit ILIRIA, ka çasje të lehtë me lagjen Bregu i Diellit dhe lagjen e Muhaxherëve.

Shitet Banesa 131m² në Kompleksin DELTA-1 në Pejë Pejë, Municipality of Peja, Kompleksi DELTA 1 E shitur 152.000€ ID e Pronës : Asnjë. Publikuar: 11-08-2022 12:12 ... Blini,.

Kuadratura 70. Numri i dhomave 2. Detajet. Çmimi 250 € Titulli Banese me qira ne Dardani Data 23/07/2022 19:42 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Ofrohet banese me ... Jepet banesa me qera Ne Dardani Banesa ka kete renditje: - 1 dhome gjumi ... Imobiliare-banesa me qira ne peje. Banesa me qira ne peje dhe oferta per apartamente me.

Banesë me qira me 1 dhomë gjumi Arbëri Prishtinë-Arberi- Sip 64 Dhoma gjumi 1 Tualete 1 Garazh 0 Hana Zhuri 16 Sep 2022 Për Qira 400 € Për Muaj Banesë me qira me 3 dhoma gjumi Bregun e Diellit Prishtinë-Bregu i Diellit- Sip 102 Dhoma gjumi 3 Tualete 1 Garazh 0 Hana Zhuri 16 Sep 2022 Për Shitje 79,000 € Villat shitje Jezerc Jezercë--. Klasifiko sipas: Me datë Ruaje Shpalljen Shes banesen ne Peje 3 1 92 m2 Patundshmëri Shes Qyteti Pejë 120 000 ,00 € Ruaje Shpalljen Shitet banesa 105 m2 ne lagjen Dardania 4 1 105 m2 Patundshmëri Shes Qyteti Prishtinë 220 000 ,00 € Ruaje Shpalljen Leshoje banesen me qira 2 1 50 m2 Patundshmëri Jap me Qira Qyteti Prishtinë 00 ,00 € Ruaje Shpalljen.

Kërkoni shpallje në MerrJep .com. Ofrohet punë Biznes dhe punë Pun ë Ferizaj.

Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Best real estate platform.

Shtepi me Qera Data: 28/07/ 2022 17:57 Post Id: 522581. Pagesa : 30,000 Leke: Dhoma|Sallon: ... Vajzat e interesuara te me kontaktojne ne whatsapp. ... Keshilla per ....

dv

The famous novelist H.G. Wells also penned a classic short story: ‘The Magic Shop’… Image Credit: Kieran Guckian via Flickr Creative Commons.

li

om

ki

uh

Shitet Banesa 131m² në Kompleksin DELTA-1 në Pejë Pejë, Municipality of Peja, Kompleksi DELTA 1 E shitur 152.000€ ID e Pronës : Asnjë. Publikuar: 11-08-2022 12:12 ... Blini,.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera 2022 ,kategori Banesa ,ose vendndodhje Pejë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë ....

ishq mein marjawan season 2 last episode number Kuzhina ne kosov cmimet dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave ... intex dopio152*205*25. perfekt per kamping, plazh, vizitore ne shtepi. nje here i perdorur, cmim i diskutueshem....Lexo detajet.. 3,000 Leke ... rinovim shtepie cmimi. kini iwulo ewe abo.

Ekskluzive: Visar Bekaj flet pas incidentit Gjilan . ... IPKO Superliga e Kosovës; Kreshnik Vula; Futboll 09 Korrik 2020 00:15. Visar Bekaj u shndërrua protagonistin e derbit Gjilani - Prishtina, momentin kur u ndëshkua me kartonë të kuq direkt. Për ne. Kontakti. Kushtet e përdorimit dhe rregullat e privatësisë. Regjistrohu +383 43 400 400 [email protected] Shqip. meny. Vizato në hartën e Google. Hapni një kërkim të.

Leshohet Gasonjerk me qera Ne Dardani,35m2 Kati 6 Banesa ka kete renditje: - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 180€ Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin 049 124 677 +383 49 124 677 Shpërndaje. Kontakt [email protected] 049 124 677. Volledig appartement. 100 m². Grootte. Keuken. Uitzicht..

Ne rrugen "Fitnete Rexha", prane Komisariatit nr.4, shitet shtepi private 1+1, me siperfaqe 100 m2 (50 m2 ne hipoteke), i rikonstruktuar nga themelet. Shtepia perbehet nga sallon ndenje, kend gatimi i vecuar, dhome gjumi, ballkon i madh, tualet. Elektroshtepiaket dhe mobiljet te gjitha te reja, parket, kondicioner.

sh

sg

Banesa në Dardani , me qera ose shitet - Property Përshkrimi Shitet ose me qera banesë e bukur në lokacion të mirë. Dardani kati i 5, Banesa 3+1+1, qe do te thote 3 dhoma gjumi + 1 kend pune, 1 dhome + tryezaria+kuzhina, 1 banjo, 1 WC, 1 shpajz dhe ballkon i mbyllur. siperfaqe bruto 110 m2. Çmimi 500 eur / <b>qera</b> mujore 155.000 eur /shitet.

AGENCY HOME VIP LESHON ME QERA BANESEN ME QERA NE QENDER PEJES PIKRISHT TE PRO CREDIT BANK APO TE STACIONI I ATOBUSAVE 60 M2 kati i 5 Nese deshironi nej banes te.

Leshoj banesen me qera ne dardani _KODI-#0025 Çmimi: 300 € Detajet Postuar Dje, 14:17 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Kuadratura 55 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi. Banesa gjindet ne dardani afer stacionit te.

Banesa me qera Pejë, Pejë. 287 likes · 9 talking about this. ... Leshohet banesa me qera per afat te shkurte ne qender te Pejes... Per info.tjera ju lutem ....

banesa me qera ne peje Online 121 visitors | 49 pending ADV Premium 1 Furnished 430 Euro House For Rent In Tirana 1+1 Furnished Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirana (2.10 Km. Shteti Kosove Përshkrimi Leshoj banes me qera, ne Lagjen Dardania, te Santea te verdhat afer KEKU-UT, banesa ka ngrohje publike edhe e renovuar dhe e mobiluar, 75m2, kati i 10-te, lift funksional Banesa posedon: - dy dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor Qmimi 250 euro Per me shume informata na kontaktoni ne numrin dhe.

Portrait of Washington Irving
Author and essayist, Washington Irving…

au

ap

Me marrveshje Ferizaj 2022-08-16 ... Oferte. Prishtine 2022-09-09 14:19:08. FER KAMINA - Ofrojme nje larmitet te KAMINA-ve me mbi 50 modele të kaminave ne perputhje me vendin... Bibaj, 70000 Ferizaj, Kosovo. Shpallje falas | Patundshmeri | Shtepi | Banesa | Vetura | Sherbime. Shes banesen 52m2 kati i -III- / Fushe Kosove Dërguesi i shpalljes.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep .al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw x5 full,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë.

kv

Banese (60m²) me qera ne Ulpiane. Te shkolla Hasan Prishtina, perball Martini longue. Kati 2 pa lift. Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje : - Dhome dite - Kuzhine me tryezari - Dhome gjumi - Banjo. Cmimi 250€ No.A597. Tel.Viber.Whatsapp +383 43 866 877 +383 49 466 866.

Banesë me qira në Ulpianë. Banesë me qira në Ulpianë poshtë menzës së studentëve, më saktë afër Restaurant ... Lokacioni: Ulpianë, Prishtina. Çmimi: 250 Euro. Madhësia: 60 meter katrore. Nr. Kontaktues: +38349592662. Shiko më shumë. 1..

fc

ba

» A mund te beni seks me nje te panjohur? Wed Jan 30, 2013 11:23 pm nga [email protected] » Nje pershendetje per Antaret e Rinj Wed Jan 30, 2013 11:21 pm nga [email protected] » Si Mendon Munte Duash Dy Njerez Ne Nje Kohe ? Mon Jul 16, 2012 10:23 pm nga ariani » A mund ti ket te gjitha nje Femer? Mon Jul 16, 2012 10:22 pm nga ariani ». Ipet me qera banesa ne lagjen Dardania 1 te stadiumi ne Peje, e perbere nga 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, kuzhina e kompletuar (pervec enelareses), nxemja qendrore me rryme (vaillant), rrobalaresja, interfoni dixhital me kamere, 2 ashensore (lifta), kati 2, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Te interesuarit te lajmerohen ne: 044758999 WhatsApp dhe Viber: +38344758999.

ShesBlej. instalime elektrike ne banesa Bing pdfsdirpp com. VIZATIM TEKNIK Pjesa 2 ELEKTROTEKNIKË vet al. Sherbime elektrike Shpi ... miratuar skema elektrike projektohet me disa çelësa Instalimet Elektrike Ne Shtepi Dhe Ndertesa scribd com May 9th, 2018 - Instalimet Elektrike Ne Shtepi Dhe Zhvillimi i eksperimentit Duke u nisur nga skema e.

Banese me qera ne Dardani Jepet banesa dy dhomshe me qera ne Dardani . Banesa posedon sallon me kuzhin, dhomen e gjumit, banjo, koridor dhe ballkon. Ka pamjen kah parku dhe eshte shum e ndritshme. Gjindet ne katin e 6 dhe lifti punon. Lokacioni Bulevardi Bill Clinton afer viva marketit..

The author Robert Louis Stevenson… Image Credit: James Gardiner Collection via Flickr Creative Commons.

we

po

unohome.mobilje. 70 posts. 7,020 followers. 0 following.UNO Home Mobilje.Furniture store. Make it your dream style. Ne ofrojmë mobilje me kualitet të lartë dhe me dizajne elegante & moderne🪞🪴.Të hapur 9:00 - 20:00. Mobiljet moderne do të ndihmojnë dekorimin efektiv të brendshëm. Modelet shumëfunksionale të pazakonta duken shumë interesante dhe ndihmojnë përdorimin.

Roohaniyat ( 2022 ) Season 2 MX Player Originals. Roohaniyat sees the next turn of events with Prisha realizing and confessing her love for Saveer through Rooh Publication's Podcast. Prisha's conviction in her love makes her confront Saveer time.. Shpallje falas | Patundshmeri | Shtepi | Banesa | Vetura | Sherbime. Rreth Punës. Shtëpia Juaj.

May 09, 2022 · BANESA ME QIRA NE QENDËR - DITORE - JAVORE - MUJORE. Kategoria Banesa. Lloji i shpalljes Qira. Kuadratura 45. ... 09/05/2022 14:23 Rajoni Prishtine Shteti Kosove.

Banesë me qira Dardani. Banese me qira ne katin gjysem-perdhese. Banesa ka sallon, kuzhine, banjo dhe dy dhoma ... Lokacioni: Lagje Dardania, rruga Leke Dukagjini, Prishtina. Çmimi: 290 Euro Madhësia: 55 meter katrore. Nr.

bb

yx

Ferizaj . Makina , 68431. Shtëpi dhe familje , 21359. Elektronika , 21343. Sport dhe rekreacion , 12770. Biznes dhe punë , 12191. Vendbanime , 9425. Të tjera.

Banesa shitet e mobiluar ose ipet me qera Apartamente/ Banesa, Ferizaj: 07 Tetor 19:54 Vali-Shitet Banesa kati 4i banimit te Furra Kosova ... 110 € Apartamente/ Banesa, Ferizaj: 29 Gusht 01:03 Shitet banesa 90 m2 ne Ferizaj Apartamente/ Banesa, Ferizaj: 21 Gusht 20:49 Hapesire banimi me qera, 7km nga Ferizaj. 10 sht 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Bogë me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. ... Shtëpi pushimesh me qira me vlerësime më të mira në Bogë.

E-Prona platformë online e promovimit të agjencioneve të patundshmërisë. Ne duam të ju mundësojmë bizneseve kosovare të patundshmërisë një dritare të re të marketingut dixhital dhe qytetarëve të kërkojnë lehtë për interesat e tyre investimin e pronave.

unohome.mobilje. 70 posts. 7,020 followers. 0 following.UNO Home Mobilje.Furniture store. Make it your dream style. Ne ofrojmë mobilje me kualitet të lartë dhe me dizajne elegante & moderne🪞🪴.Të hapur 9:00 - 20:00. Mobiljet moderne do të ndihmojnë dekorimin efektiv të brendshëm. Modelet shumëfunksionale të pazakonta duken shumë interesante dhe ndihmojnë përdorimin.

wd

10 sht 2022 - Merr me qira nga njerëzit Bogë me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas 191 shtete. Me Airbnb i përkasim çdo vendi.

Banesa me qera Pejë, Pejë. 287 likes · 9 talking about this. ... Leshohet banesa me qera per afat te shkurte ne qender te Pejes... Per info.tjera ju lutem ....

the sql expression has invalid syntax. Shpi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera vlore gazeta njoftime falas sot online shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne astir ndarje qeraje ne tirane shtepi. See more of Banesa në Pejë on Facebook Log In or Create new account Banesa në Pejë Residence 3.9 Community See All 7,801 people like this 7,997 people follow this About See All Kosovo Peja, Kosovo, 30000 +383 45 665 555 Contact Banesa në Pejë on Messenger Residence Page transparency See more.

Edgar Allan Poe adopted the short story as it emerged as a recognised literary form… Image Credit: Charles W. Bailey Jr. via Flickr Creative Commons.

sj

rg

Shes banesen ne Peje 3 1 92 m2; Patundshmëri. Shes. Qyteti ... Shitet banesa ne Fushe Kosove perball shkolles Mihail Gramen 2 1 82 m2; Patundshmëri. Shes. Qyteti. ... Banes ne tophane me qera 3 1 100 m2; Patundshmëri. Jap me Qira. Qyteti. Prishtinë.

Banesë me qira në Ulpianë. Banesë me qira në Ulpianë poshtë menzës së studentëve, më saktë afër Restaurant ... Lokacioni: Ulpianë, Prishtina. Çmimi: 250 Euro. Madhësia: 60 meter katrore. Nr. Kontaktues: +38349592662. Shiko më shumë. 1..

Ekskluzive: Visar Bekaj flet pas incidentit Gjilan . ... IPKO Superliga e Kosovës; Kreshnik Vula; Futboll 09 Korrik 2020 00:15. Visar Bekaj u shndërrua protagonistin e derbit Gjilani - Prishtina, momentin kur u ndëshkua me kartonë të kuq direkt.

Shtepi me Qera Data: 28/07/ 2022 17:57 Post Id: 522581. Pagesa : 30,000 Leke: Dhoma|Sallon: ... Vajzat e interesuara te me kontaktojne ne whatsapp. ... Keshilla per ....

Banesa në Pejë April 9 · Lëshohet me qira banesa. Kontakt tel: 049 45 5252 +4 Banesa në Pejë January 24 Lëshohet me qira banesa tek “Stacioni i Autobusëve” në katin e II-të. Banesa ka. Zyra ka sipërfaqe prej 83m² me tri hapësira pune dhe lëshohet me qira me çmim 250 euro per muaj . Pronat Për shitje; Për Qira; Agjentët ... Hyr Detajet e Pronës. Kreu; Detajet e Pronës;. Banesa me qera ne Peje, Pejë. 33 likes · 17 talking about this. Vacation Home Rental. Dhoma me qera ne golem per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.Do te gjeni dhoma plazhi ne vlore shtepi me qera ne vlore ... Ofrojm Banesën me qera Lagjën Ulpiana Banesa është komplet e mobiluar ... Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 22.07.2022, 15:50 . Fizioterapi.ne.shtepi. 25 Maj, 2022 2 Dhoma gjumi 1 Banjo 84 m 2 Përshkrimi Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. Banesa ka sistemin e ngrohjes ndërdysheme me.

servsafe manager exam answers 2022; Ebooks; bash regex doesn t match; cute island names for animal crossing; teepee party business for sale. sims 2 graphics mod; funny spam messages to send copy and paste; christian quotes about seasons of life; odds of passing nclex with all questions 2022;.

Apartment / Banesa. LESHOHET BANESA ME QERA TE STACIONI I AUTOBUSAVE Price: With agreement details posted 10 August 21:25 category ... Shitet banesa ne kompleksin ... With agreement Pejë . HOME VIP LESHON LOKALIN 350m... With agreement.

Ferizaj . Makina , 68431. Shtëpi dhe familje , 21359. Elektronika , 21343. Sport dhe rekreacion , 12770. Biznes dhe punë , 12191. Vendbanime , 9425. Të tjera. Shtepi me qera 1+1 vlore dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me Shtepi te vjetra me qera vlore and best price for apartment in Tirana or best beaches in. Shtepi ne shitje okazion durres [email protected] [email protected] [email protected] entry level 3d artist salary near wiesbaden rwby watches death battle thanos vs .... G class me qera. Pershkrimi. leshojm vetura me qira prej 15,20,25,30,35,40,50 euro , nvaret prej kohes qe mirret dhe vetures se cilen e zgjedhni, - posedojmë vetura Automatik dhe Manual. -veturat jan te gjitha me klim dhe ne gjendje te rregullt teknike. -veturat jepen vetem prej 3 dit e ma shum. kontakti 049237567 dhe ne viber si dhe permes E-mailit.G - Class / Ka shumë shpallje të reja .

Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Peja region > Peja Kuadratura 63 m² Numri i dhomave 2 Description. Banesa posedon dy dhoma ballkon banjo korridor si dhe kuzhinën e kompletuar per me tepër mund te kontaktoni zotri Zekën ne tel ose ne viber:049543833. 12.6.2022 - 14:19 Një banesë është përfshirë nga flakët te “Shkëmbi i Kavajës” në Durrës. Policia njofton se banesa ishte marrë me qira nga një shtetas nga Kosova, 43 vjeç, i cili si pasojë e flakëve është lënduar dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve . Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të zjarrit./ ABCnews.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera 2022 ,kategori Banesa ,ose vendndodhje Pejë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë .... Jap me qira banesen 85m2 kati i -I- / Prishtine Dërguesi i shpalljes. Jap me qira banesen 85m2 kati i -I- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 230€. Fushë Kosovë Lexo Më Shumë.

One of the most widely renowned short story writers, Sir Arthur Conan Doyle – author of the Sherlock Holmes series. Image Credit: Daniel Y. Go via Flickr Creative Commons.

bh

Shtepi me Qera Data: 28/07/ 2022 17:57 Post Id: 522581. Pagesa : 30,000 Leke: Dhoma|Sallon: ... Vajzat e interesuara te me kontaktojne ne whatsapp. ... Keshilla per ....

Banese me qera Leshohet banesa me qera afer rrethit te Viva fresh store tek Banesat e bardha. Banesa posedon: Salon me kuzhine Dhome gjumi Tualet Terase Nxemja me termokos Cmimi: 250 euro Nr kontakti: +383 45 442 837.

gi

pz

vw

Dhoma me qera ne golem per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.Do te gjeni dhoma plazhi ne vlore shtepi me qera ne vlore ... Ofrojm Banesën me qera Lagjën Ulpiana Banesa është komplet e mobiluar ... Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 22.07.2022, 15:50 . Fizioterapi.ne.shtepi. Roohaniyat ( 2022 ) Season 2 MX Player Originals. Roohaniyat sees the next turn of events with Prisha realizing and confessing her love for Saveer through Rooh Publication's Podcast. Prisha's conviction in her love makes her confront Saveer time.. MAKINA ME QERA 7 VENDE. 2 000 EUR Dje 19:03 Volvo XC90 - 2.5 Auto.Viti: 2007. Kilometrazha: 170 000 - 179 999. Dje 18:57 .... Doge Car Rental Albania ofron automjete me qera me cmime konkuruese dhe mjaft të sigurta.. 15.03.2022 (22:30):Jepen me qera 6 makina nissan patrol 4×4 me 6+1 vende, te pershtatura per terrene off road, nuk ka rendesi nese eshte mal, det apo debore. makinat mund te. 10 sht 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Bogë me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. ... Shtëpi pushimesh me qira me vlerësime më të mira në Bogë. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Peje, jam me qera kete dhome qe shihet ne foto e mobiluar dhe ka banjo qmimi 150 euro me gjitha shpenzimet gjindet mbrapa Mark... Na kontaktoni. Postoni një lajmerim Regjistrohu Identifikohu. Kërko. Home > Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma. 7 sept - 10 sept 2022.

ih

of

ta

Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera durres shtepi me qera > te lira ne tirane apartamente per studente qytet studenti ndarje qeraje konvikt privat 2+1 dhjetori banesa me qera ne shkup tregu elektrik shtepi private shtepi me qera fiori di bosco shtepi me qera me 15000 mi lek selite e vogel .... Pagesa : 330 Euro: Ambjenti: 2 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 105.00: Kati: 3: Qyteti - Zona : Tirane - Zone Periferike: Adresa : ALLIAS - Harta: INFO : Data: 02/08/2022 17:08 Post. shtepi me qera.

zd

mz

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Dardani (afër Orës, te Bill Klintoni), me sipërfaqe 50m2, kati 4-tër.Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.Banesa ka ujë 24h, parking rrugor, ka ashensor, nxemje me termokos. Komplet e mobiluar. Çmimi: 220€. +383/ 44443349 (VIBER). 044443349 kosova-immobilien. Banese me qera ne Dardani Jepet banesa dy dhomshe me qera ne Dardani . Banesa posedon sallon me kuzhin, dhomen e gjumit, banjo, koridor dhe ballkon. Ka pamjen kah parku dhe eshte shum e ndritshme. Gjindet ne katin e 6 dhe lifti punon. Lokacioni Bulevardi Bill Clinton afer viva marketit..